Zaměstnanci ZŠ a MŠ

Vedení školy

Jméno Funkce Email
Soňa Přibylová Hasenkopfováředitelka
Ivana Poupovázástupkyně ředitele
Pavla Kadlecovávedoucí mateřské školy
Jaroslava Ptáčkovávedoucí vychovatelka ŠD
Zuzana Buďárkovávýchovná poradkyně
Tomáš Vincencmetodik primární prevence
Iva Novákováekonomka školy
Irena Poustkováhospodářka

Třídy a učitelé

Jméno Třída Předměty Konzultace email
Ondřej Balík6.ADějepis, Fyzika, Hudební výchova, Pracovní činnostiPo 14:00-14:30
Michaela Bednářová Asistentka pedagogadle dohody
Simona Benedetti Asistentka pedagogadle dohody
Markéta Bělčíková Asistentka pedagogadle dohody
Zuzana Buďárková2.BPrvní stupeň, Anglický jazyk, Český jazykČt 11:50-12:35
Marek Burian2.APrvní stupeň, Hudební výchova, Anglický jazykÚt 13:40-14:25
Drahomíra Cvejnová Anglický jazykČt 13:00-13:30
Irena Fenclová5.APrvní stupeňÚt 12:00-12:40
Ilona Fibichová Chemie, Přírodopis, Matematika, Zeměpis, Laboratorní prácePo 13:00-13:30
Soňa Hasenkopfová Anglický jazykdle dohody
Veronika Javorková7.AAnglický jazyk, Konverzace v AjÚt 14:30-15:30
Lenka Jursová3.BPrvní stupeňPá 13:00-14:00
Jiří Kovařík6.BPřírodopis, Výchova k občanství a zdravíPo 14:00-14:30
Petra Kozáková Asistentka pedagogadle dohody
Zdenka Masnerová8.AVýchova k občanství a zdraví, Zeměpis, Tělesná výchova, PrvoukaSt 14:30-15:30
Petra Laštovková Přírodopis, Výchova k občanství a zdravíPo 10:00-11:40
Jiřina Petřeková1.APrvní stupeň, Pracovní činnostiSt 12:00-13:00
Ivana Poupová Český jazyk, Hudební výchovaPo 14:00-14:30
Pavla Říhová9.AFyzika, Matematika, Laboratorní práceČt 13:50-14:20
Jana Sačková Německý jazyk, Pracovní činnostiÚt 10:55-11:40
Šárka Šedinová1.BPrvní stupeňÚt 11:45-12:35
Gabriela Šímová4.APrvní stupeňSt 13:00-13:30
Monika Švajková Výtvarná výchovaPo 10:55-11:40
Matyáš Urbanec7.BPřírodopis, Tělesná výchova, Zeměpis, Informatika, Pracovní činnostiPá 08:00-08:45
Tomáš Vincenc3.APrvní stupeň, Metodik prevencePo 13:30-14:15
Ivana Vítková Asistentka pedagogadle dohody
Zdeněk Vlček4.BPrvní stupeňPo 12:45-13:30
Lukáš Vykouk5.BDějepis, Tělesná výchovaÚt 12:45-13:30

Vychovatelky ŠD

JménoOdděleníemail
Jaroslava Ptáčková3.oddělení, vedoucí vychovatelka
Hana Blažka1.oddělení
Tereza Hamplová2.oddělení
Marta Hauserová5. oddělení
Iveta Kreisingerová4.oddělení

Učitelky MŠ

JménoTřídaemail
Alexandra ČechováČervená třída
Petra ČekanováBarevná třída
Blanka JohnováBarevná třída
Pavla Kadlecová - vedoucí učitelka MŠŽlutá třída
Michaela KoubíkováŽlutá třída
Simona BřezinováModrá třída
Jana TaterováČervená třída
Dana SvobodováModrá třída

Správní zaměstnanci

Jméno
Helena Borkowská
Veronika Červeňák Hárychová
Renáta Dudyová
Romana Kočová
Václav Poustka
Michal Poustka
Nela Kvietíková

Kuchyně

Jméno email
Renáta Řehořová
  
Anna Gahlerová 
Hana Vojtová 
Nela Kvietiková 
Lenka Lužná 
Alena Sodomová 
Jana Vebrová 

 

Tyršova > O škole > Zaměstnanci