Zaměstnanci ZŠ a MŠ

Vedení školy

Jméno Funkce Email
Soňa Přibylová Hasenkopfováředitelka
Ivana Poupovázástupkyně ředitele
Pavla Kadlecovávedoucí mateřské školy
Jaroslava Ptáčkovávedoucí vychovatelka ŠD
Zuzana Buďárkovávýchovná poradkyně
Tomáš Vincencmetodik primární prevence
Iva Novákováekonomka školy
Irena Poustkováhospodářka

Třídy a učitelé

Jméno Třída Předměty Konzultace email
Ondřej Balík6.ADějepis, Fyzika, Hudební výchova, Pracovní činnostidle dohody
Michaela Bednářová Asistentka pedagogadle dohody
Simona Benedetti Asistentka pedagogadle dohody
Markéta Bělčíková Asistentka pedagogadle dohody
Zuzana Buďárková2.BPrvní stupeň, Anglický jazyk, Český jazykdle dohody
Marek Burian2.APrvní stupeň, Hudební výchova, Anglický jazykdle dohody
Drahomíra Cvejnová Anglický jazykdle dohody
Irena Fenclová5.APrvní stupeňdle dohody
Ilona Fibichová Chemie, Přírodopis, Matematika, Zeměpis, Laboratorní prácedle dohody
Soňa Hasenkopfová Anglický jazykdle dohody
Veronika Javorková7.AAnglický jazyk, Konverzace v Ajdle dohody
Lenka Jursová3.BPrvní stupeňdle dohody
Jiří Kovařík6.BPřírodopis, Výchova k občanství a zdravídle dohody
Petra Kozáková Asistentka pedagogadle dohody
Zdenka Masnerová8.AVýchova k občanství a zdraví, Zeměpis, Tělesná výchova, Prvoukadle dohody
Petra Laštovková Přírodopis, Výchova k občanství a zdravídle dohody
Jiřina Petřeková1.APrvní stupeň, Pracovní činnostidle dohody
Ivana Poupová Český jazyk, Hudební výchovadle dohody
Pavla Říhová9.AFyzika, Matematika, Laboratorní prácedle dohody
Jana Sačková Německý jazyk, Pracovní činnostidle dohody
Šárka Šedinová1.BPrvní stupeňdle dohody
Gabriela Šímová4.APrvní stupeňdle dohody
Monika Švajková Výtvarná výchovadle dohody
Matyáš Urbanec7.BPřírodopis, Tělesná výchova, Zeměpis, Informatika, Pracovní činnostidle dohody
Tomáš Vincenc3.APrvní stupeň, Metodik prevencedle dohody
Ivana Vítková Asistentka pedagogadle dohody
Zdeněk Vlček4.BPrvní stupeňdle dohody
Lukáš Vykouk5.BDějepis, Tělesná výchovadle dohody

Vychovatelky ŠD

JménoOdděleníemail
Jaroslava Ptáčková3.oddělení, vedoucí vychovatelka
Hana Blažka1.oddělení
Tereza Hamplová2.oddělení
Marta Hauserová5. oddělení
Iveta Kreisingerová4.oddělení

Učitelky MŠ

JménoTřídaemail
Alexandra ČechováČervená třída
Petra ČekanováBarevná třída
Blanka JohnováBarevná třída
Pavla Kadlecová - vedoucí učitelka MŠŽlutá třída
Michaela KoubíkováŽlutá třída
Simona BřezinováModrá třída
Jana TaterováČervená třída
Dana Svobodová 

Správní zaměstnanci

Jméno
Helena Borkowská
Veronika Červeňák Hárychová
Renáta Dudyová
Romana Kočová
Václav Poustka
Michal Poustka
Nela Kvietíková

Kuchyně

Jméno email
Renáta Řehořová
  
Anna Gahlerová 
Hana Vojtová 
Nela Kvietiková 
Lenka Lužná 
Alena Sodomová 
Jana Vebrová 

 

Tyršova > O škole > Zaměstnanci