I v letošním školním roce se naše škola zapojila do charitativní sbírky Srdíčkové dny. více

11.10.2024 Adaptační kurz 7. tříd na Šumavě

Žáci sedmého ročníku absolvovali úspěšně adaptační a upevňovací kurz v Nověm Dvoře na Šumavě. Kurz se vydařil, žáci se naučili mnoho nového - hlavně o sobě samých. Jejich schopnost spolupráce, improvizace a samostatného rozhodování viditelně rostla s každou další aktivitou. Také počasí nám vyšlo a zdravotně jsme řešili jen několik málo drobných potíží. Děkujeme všem účastníkům za jejich nadšení, nasazení a spolupráci, a do Galerie nahráváme dokumentační fotografie. více

8.10.2024 2. kolo Plavecko-běžeckého poháru

Další kolo se konalo na plaveckém bazéně Hloubětín a běžecká část u metra Rajská zahrada. Účast byla opět obrovská a naši závodníci, konkrétně Marie Štíbrová, si odváží 1. místo a bodový zisk 100 bodů. Pro 3. místo si doběhla Nela Zugarová, pro 5. místo Daniel Keřlík, pro 6. místo Anna Šedivá a pro 8. místo Klára Šlajsová. I ostatním závodníkům gratulujeme k jejich umístění a získání dalších bodů do celkového poháru. A příště se uvidíme na domácí půdě. více

5.10.2024 Koncert školní kapely Rumbučunga

Vážení přátelé, rodiče a spolužáci, zveme Vás na netradiční podzimní koncert školní kapely Rumbučunga, který se bude konat ve středu 16. října od 17:30 v jedné z učeben hlavní školní budovy. Přijďte si s námi užít neopakovatelný zvuk našeho proměnlivého, ale stále stejně skvělého hudebního tělesa! více

11.10.2024 Turistický kurz 8.A

Naši šikovní osmáci letos absolvovali nezapomenutelný turistický kurz v oblasti Kokořínska. S batohy na zádech jsme se vydali na pěší výlety, prozkoumali nádhernou krajinu a užili si chladné večery v našich stanech. více

1.10.2024 Obvodní kolo v přespolním běhu

V Biotopu Radotín se konal závod přespolního běhu týmů pro Prahu 5 a 13. V kategorii 4.-5. třída se dívky umístily na 5. místě a chlapci na 6. místě. Kategorie 6.-7. třída dívky skončily na krásném 4. místě. I dívky v kategorii 8.-9. třída se neztratily a skončily na 6. místě. Všem závodníkům gratulujeme, jak k týmovým i osobním výkonům. více

1.10.2024 Drakiáda 2024

Sdružení rodičů ZŠ Tyršova pořádá drakiádu s opékáním buřtů a prohlídkou farmy. více

24.9.2024 Zahájení plavecko-běžeckého poháru

Začal již 24. ročník Plavecko-běžeckého poháru. První závod se konal na Strahově a v parku Ladronka. Účast a konkurence byla opět velkolepá. Naši závodníci se nicméně v konkurenci neztratili a hned si odvážíme z první zastávky tohoto poháru 1. místo zásluhou Marie Štíbrové a 8. místo Dana Keřlíka. Dalším závodníkům také gratulujeme k jejich umístění. Brzy naviděnou a sportu zdar! více

19.9.2024 Pěšky do školy 2024: Jedním týdnem to nekončí!

Ekotým děkuje účastníkům týdenní akce Pěšky do školy za jejich odhodlání, a vyzývá všechny: nekončíme, pěšky do školy se dá chodit stále! více

11.9.2024 Učební pomůcky

Vážení rodiče, milí žáci, již tento čtvrtek 12.9. bude možné si zakoupit učební pomůcky nakladatelství BLUG pro žáky I. a II. stupně ZŠ od 16.30 do 18.30 ve vestibulu školy. více