Zaměstnanci ZŠ a MŠ

Vedení školy

Jméno Funkce Email
Soňa Hasenkopfováředitelka
Ivana Poupovázástupkyně ředitele
Pavla Kadlecovávedoucí mateřské školy
Jaroslava Ptáčkovávedoucí vychovatelka ŠD
Ondřej Balíkvýchovný poradce
Iva Novákováekonomka školy
Irena Poustkováhospodářka

Třídy a učitelé

Jméno Třída Předměty Konzultace email
Ondřej Balík9.ADějepis, Fyzika, Hudební výchova, Informatika, Pracovní činnostidle dohody
Michaela Bednářová Asistentka pedagogadle dohody
Markéta Bělčíková Asistentka pedagogadle dohody
Denisa Brázdová4.BPrvní stupeňdle dohody
Zuzana Buďárková5.BAnglický jazyk, Český jazykdle dohody
Marek Burian5.APrvní stupeň, Hudební výchova, Český jazyk, Matematikadle dohody
Drahomíra Cvejnová1.APrvní stupeňdle dohody
Irena Fenclová4.APrvní stupeňdle dohody
Ilona Fibichová Chemie, Přírodopis, Matematika, Zeměpis, Laboratorní prácedle dohody
Soňa Hasenkopfová Anglický jazykdle dohody
Eva Hrušková Asistentka pedagogadle dohody
Veronika Javorková6.AAnglický jazyk, Konverzace v Ajdle dohody
Lenka Jursová2.BPrvní stupeňdle dohody
Petra Kozáková Asistentka pedagogadle dohody
Zdenka Masnerová7.AVýchova k občanství a zdraví, Zeměpis, Tělesná výchova, Člověk a jeho světdle dohody
Zdeněk Vlček3.BPrvní stupeňdle dohody
Jiřina Petřeková2.APrvní stupeň, Pracovní činnostidle dohody
Ivana Poupová Český jazyk, Hudební výchovadle dohody
Věra Procházková Asistentka pedagogadle dohody
Veronika Rusová1.BPrvní stupeňdle dohody
Pavla Říhová8.AFyzika, Matematika, Pracovní činnosti, Laboratorní prácedle dohody
Jana Sačková Německý jazyk, Pracovní činnostidle dohody
Petra Sedláková6.BČeský jazyk, Výtvarná výchova, Tvořivé činnostidle dohody
Gabriela Šímová3.APrvní stupeňdle dohody
František Volmut Přírodopis, Člověk a jeho svět, Tělesná výchovadle dohody
Lukáš Vykouk Dějepis, Tělesná výchovadle dohody

Vychovatelky ŠD

JménoOdděleníemail
Jaroslava Ptáčková3.oddělení, vedoucí vychovatelka
Hana Blažka1.oddělení
Tereza Hamplová2.oddělení
Marta Hauserová5. oddělení
Dagmar Záňová4.oddělení

Učitelky MŠ

JménoTřídaemail
Alexandra ČechováČervená třída
Petra ČekanováBarevná třída
Natálie DvouletáModrá třída
Blanka JohnováBarevná třída
Pavla Kadlecová - vedoucí učitelka MŠŽlutá třída
Michaela KoubíkováŽlutá třída
Katarína KrčmařováModrá třída
Jana TaterováČervená třída

Správní zaměstnanci

Jméno
Helena Gorolová
Veronika Červeňák Hárychová
Romana Kočová
Václav Poustka
Michal Poustka

Kuchyně

Jméno email
Renáta Řehořová
Anna Gahlerová 
Alena Homolová 
Petra Fenclová 
Nela Kvietiková 
Lenka Lužná 
Alena Sodomová 
Jana Vebrová 

 

Tyršova > O škole > Zaměstnanci