Zaměstnanci ZŠ a MŠ

Vedení školy

Jméno Funkce Email
Soňa Hasenkopfováředitelka
Ivana Poupovázástupkyně ředitele
Pavla Kadlecovávedoucí mateřské školy
Jaroslava Ptáčkovávedoucí vychovatelka ŠD
Ondřej Balíkvýchovný poradce
Iva Novákováekonomka školy
Irena Poustkováhospodářka

Třídy a učitelé

Jméno Třída Předměty Konzultace email
Ondřej Balík9.ADějepis, Fyzika, Hudební výchova, Informatika, Pracovní činnostiSt 12:00 - 12:30
Michaela Bednářová Asistentka pedagogadle dohody
Markéta Bělčíková Asistentka pedagogadle dohody
Denisa Brázdová4.BPrvní stupeňPo 12:30 - 13:30
Zuzana Buďárková5.BAnglický jazyk, Český jazykČt 12:00 - 12:30
Marek Burian5.APrvní stupeň, Hudební výchova, Český jazyk, MatematikaPo 12:45 - 13:30
Drahomíra Cvejnová1.APrvní stupeňČt 11:45 - 12:30
Irena Fenclová4.APrvní stupeňÚt 12:50 - 13:30
Ilona Fibichová Chemie, Přírodopis, Matematika, Zeměpis, Laboratorní práceÚt 13:00 - 13:30
Soňa Hasenkopfová Anglický jazykdle dohody
Eva Hrušková Asistentka pedagogadle dohody
Veronika Javorková6.AAnglický jazyk, Konverzace v AjÚt 14:00 - 14:45
Lenka Jursová2.BPrvní stupeňPo 11:45 - 12:45
Petra Kozáková Asistentka pedagogadle dohody
Zdenka Masnerová7.AVýchova k občanství a zdraví, Zeměpis, Tělesná výchova, Člověk a jeho světPo 14:30 - 15:10
Zdeněk Vlček3.BPrvní stupeňPo 13:40 - 14:25
Jiřina Petřeková2.APrvní stupeň, Pracovní činnostiPo 12:00 - 13:00
Ivana Poupová Český jazyk, Hudební výchovaČt 13:00 - 13:30
Veronika Rusová1.BPrvní stupeňPo 12:45 - 13:30
Pavla Říhová8.AFyzika, Matematika, Pracovní činnosti, Laboratorní prácePo 14:00 - 14:45
Jana Sačková Německý jazyk, Pracovní činnostiPo 14:30 - 15:15
Petra Sedláková6.BČeský jazyk, Výtvarná výchova, Tvořivé činnostiPo 12:35 - 13:35
Gabriela Šímová3.APrvní stupeňÚt 13:00 - 13:45
František Volmut Přírodopis, Člověk a jeho svět, Tělesná výchovaSt 12:45 - 13:30
Lukáš Vykouk Dějepis, Tělesná výchovaČt 13:00 - 13:30

Vychovatelky ŠD

JménoOdděleníemail
Jaroslava Ptáčková3.oddělení, vedoucí vychovatelka
Hana Blažka1.oddělení
Tereza Hamplová2.oddělení
Marta Hauserová5. oddělení
Iveta Kreisingerová4.oddělení

Učitelky MŠ

JménoTřídaemail
Alexandra ČechováČervená třída
Petra ČekanováBarevná třída
Blanka JohnováBarevná třída
Pavla Kadlecová - vedoucí učitelka MŠŽlutá třída
Michaela KoubíkováŽlutá třída
Simona BřezinováModrá třída
Jana TaterováČervená třída

Správní zaměstnanci

Jméno
Helena Gorolová
Veronika Červeňák Hárychová
Romana Kočová
Václav Poustka
Michal Poustka

Kuchyně

Jméno email
Renáta Řehořová
  
Anna Gahlerová 
Alena Homolová 
Nela Kvietiková 
Lenka Lužná 
Alena Sodomová 
Jana Vebrová 

 

Tyršova > O škole > Zaměstnanci